Ukrainian Language Repo


Go to solution Solved by Alex2581,

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Всім привіт

Переклад не стоїть на місці в кого є можливість протестуйте https://github.com/unraid/lang-uk_UA

Скажіть як та можливо є помилки в перекладі . прошу всім кому цікаво долучайтеся

Буду дуже вдічний

 

Зараз перекладаю settings.txt та translations.txt

 

 

Edited by Alex2581
Link to comment

Всім привіт

Почалося тестування Укр Мови на плагінах в категорії мови там можна вібрати та встановити мову покищо назівається Алексей Миронюк але згодом поправиться

Тестуємо долучаємося

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Solution
On 7/1/2022 at 4:32 PM, Brun said:

А нащо перекладати цю платну тулзу? Якщо б це було опенсорс, то інша справа. 

Перекладати тулзу? бо вона не шарова?

Ну я купив ліцензію і мені спочатку так собі біло потім почав для себе перекладати. потім виклав сюди.

 

Це такий менталітет у людей. Наприклад нащо качати з торента Гру яка зламана і безкоштовна?  Але тільки коли всі будуть чекати шарову версію гри і не купувати то розробник ігор забье Х*й на гру і розробку бо не має грошей немаєнічого.

 

Тому разово купити ліцензію це як задонатити розробнику. Якщо є бажання то вона опенсоурса код відкритий якщо є бажання можеш поламати ліцензію тільк буде писатися що софт зламаний але можна поміняти і буде писат доброго дня))

 

Там багато людей пишуть різні софти докери плагіни за це їм не платять вони собі це роблять для себе але діляться з іншими інші бачать проект нормальний і вкладують щось ще і так розростається проект бо небачених зірок і потім ти такий ну куплю я прогу цю. бо в неї багато плюшок і функцій. і мануалів.

 

Тому купувати чи ні це справа кожного.  Я рік думав купувати чи ні і купив, Тому не бачу нічого такого в платному ПО.

Можна говорити думати різне в мене таке бачення в тебе таке .

 

Не хочеш не перекладай)) я для себе почав потім продовжив і те що розумію то перекладаю Мені вигоди немає ніякої Хоча пуру ліцензій Про мені видали для перекладу І там я дивлюсь і тестую те що мені потрібно і з перекладом теж там тестую і на своїй купленій ліцензіі також

 

Якщо цікаво то долучайся. Застестуй ПО може щось і для себе найдеш цікавого .

 

Я брав для домашнього сховіща бо платити за готове рішення якось грошей не дуже багато а купити залізо на 4 диски NAS то не кайфово по роботі зтикнувся і поняв що в таких системах є мінус і плюс ..... коробка згорить то вікинь її а тут щось поміняв або сказав собі та хай буде просто ПК домашній )))

Link to comment
  • 5 months later...

Навіть якщо і сенсу нуль Все одно Хай буде Укр переклад)

Для когось однотипні слова для когось ні.  Хто захоче має право використовувати ту мову яка йому буде зручніше.

Дякую за ваші слова. Це ще більше надихає на переклад таких програм і не тільки.

У кожного є право вибору мови на якій буде читати та використовувати ПО

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.